ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З АБІТУРІЄНТАМИ

18 квітня 2023 р. викладачами кафедри історії МНУ імені В.О. Сухомлинського проведено профорієнтаційний захід агітаційного характеру для учнів Врадіївського ліцею №1 Врадіївської
селищної ради Первомайського району Миколаївської області.

Випускники ознайомились з переліком спеціальностей за якими здійснюється підготовка в Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського та умовами вступу для навчання у 2023 році.

Також познайомилися з освітніми програмами, за якими здійснює підготовку здобувачів вищої освіти кафедри історії, а саме “Середня освіта (Історія)” та “Історія та археологія”.

Висловлюємо подяку за допомогу в організації зустрічі консультанту комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Врадіївської селищної ради» Фасій К.В., директору Врадіївського ліцею №1 Сіряк Л. Б. та вчителю історії Врадіївського ліцею №1 Сарахан М. М.