ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З АБІТУРІЄНТАМИ

19 квітня 2023 р. викладачами кафедри історії МНУ імені В.О. Сухомлинського проведено профорієнтаційний захід агітаційного характеру для учнів 11 класу КЗ «Кетрисанівський ліцей» Кетрисанівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

Учні 11 класу мали змогу ознайомитись з історією Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського й умовами вступу до ЗВО. Викладачі кафедри історії надали інформацію учням випускного класу
про перелік спеціальностей та освітні програми, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, а саме «Середня освіта (Історія)» та «Історія та археологія».

Висловлюємо подяку за допомогу в організації зустрічі директору КЗ «Кетрисанівський ліцей» Кетрисанівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області Качан Наталії Павлівні, класному керівнику Волошин Ользі Василівні та вчителю історії КЗ «Кетрисанівський ліцей» Твердоступ Людмилі Василівні.