ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З АБІТУРІЄНТАМИ

24 квітня 2023 р. викладачами кафедри історії МНУ імені В.О. Сухомлинського проведено профорієнтаційний захід агітаційного характеру для учнів 10-х класів Врадіївського ліцею № 2 Врадіївської селищної ради Первомайського району Миколаївської області.

Викладачі кафедри історії ознайомили учнів 10-А та 10-Б класів із переліком спеціальностей та освітніми програмами за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в МНУ імені В.О. Сухомлинського, концентруючи увагу саме на програмах історичного фаху: «Середня освіта (Історія)» та «Історія та археологія». Учням докладно висвітлено умови вступу до МНУ імені В.О. Сухомлинського.

Висловлюємо подяку за допомогу в організації зустрічі консультанту комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Врадіївської селищної ради» Фасій К.В., директору Врадіївського ліцею № 2 Ізбаш С.П., практичному психологу й відповідальній особі за профорієнтацію Врадіївського ліцею № 2 Хмельовій О. Г., а також класним кервникам Мовчан О. В., Кулаковській Л. Л.