ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З АБІТУРІЄНТАМИ

5 травня 2023 р. кафедрою історії було організувано і проведено профорієнтаційний захід для учнів КЗ «Миколаївський спортивний ліцей» м. Миколаєва.

Викладачі кафедри історії акцентували увагу здобувачів освіти 11-х класів на  перелік спеціальностей та освітні програми, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти з історії у Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського, а саме «014.03. Середня освіта (Історія)» та «032 Історія та археологія».

Висловлюємо подяку за допомогу в організації зустрічі директору КЗ «Миколаївський спортивний ліцей» Лисенко В. М., кл. керівникам 11-х класів Романченко О В., Бабіній Н.О., Глєбовій А.В. та вихователям Розмаїт І.М., Чебряк О.В., Мойсеєнко С.В.