ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З АБІТУРІЄНТАМИ

8 травня 2023 р. кафедра історії організувала і провела профорієнтаційний захід для учнів 11 класу. Новоодеського ліцею № 2 Новоодеської міської ради Миколаївської обл.

Викладачі кафедри історії ознайомили учнів 11 класу із переліком спеціальностей та освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в МНУ імені В.О. Сухомлинського, концентруючи увагу саме на програмах історичного фаху: «Середня освіта (Історія)» та «Історія та археологія». Учням докладно висвітлено умови вступу до МНУ імені В.О. Сухомлинського.

Висловлюємо подяку за допомогу в організації зустрічі в.о. директора Новоодеського ліцею № 2 Колесник С.В. та класному керівнику 11 класу Домніній Н.С.