ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З АБІТУРІЄНТАМИ

27 листопада 2023 року кафедра історії організувала і провела профорієнтаційний захід для учнів 11-А класу Врадіївського ліцею № 1 Врадіївської селищної ради Первомайського району Миколаївської області.

Викладачі кафедри ознайомили учнів 11 А класу із переліком спеціальностей та освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в МНУ імені В.О.Сухомлинського, концентруючи увагу саме на програмах історичного фаху «Середня освіта (Історія)» та «Історія та археологія». Учням докладно висвітлено умови вступу до Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Висловлюємо подяку за допомогу в організації зустрічі консультанту комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Врадіївської селищної ради» Фасій К.В., директору Врадіївського ліцею № 1 Сіряк Л. Б.