“Всі мають право знати право”

29 листопада 2016 р. у відповідності з Планом заходів щодо Всеукраїнського тижня права, затв. розпорядженням прем’єра-міністра України від 30.09.2016 р., № 1171, у приміщенні Миколаївської обласної бібліотеки для дітей імені В. О. Лягіна відбувся Круглий стіл на тему «Всі мають право знати право» за участі студентів Університету культури та мистецтв, Миколаївського будівельного коледжу та студентів інших навчальних закладів м. Миколаєва, на якому із основними доповідями про існуюче правове регулювання та новітню доктрину правого статусу студентської молоді та історичні аспекти становлення і розвитку правого статусу дітей виступили представники Навчально-наукового інституту історії,, політології і права Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського доктор юридичних наук професор О. А. Кириченко та доктор історичних наук професор М. М. Зеркаль. .

З матеріалами Круглого столу можна ознайомитися за посиланням http://librarymnu.kl.com.ua/prac_vycl.html <Інститут історії та права> <№ 137>

cxdd

Виступ на Круглому столі за темою «Всі мають право знати право» доктора юридичних наук професора О. А. Кириченка.

aergfe

Виступ на Круглому столі за темою «Всі мають право знати право» доктора історичних наук професора М. М. Зеркаля.