«Загальна декларація прав людини – основа правового статусу учнівської молоді»

5 грудня 2016 р. з учнями дев’ятих, десятих та одинадцятих класів Миколаївської середньої загальноосвітньої школи № 19 був проведений Круглий стіл на тему «Загальна декларація прав людини – основа правового статусу учнівської молоді», на якому із доповідями виступили доктор юридичних наук професор, завідуючий кафедрою правознавства Навчально-науковий інститут історії, політології та права Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського О. А. Кириченко та доктор історичних наук професор, професор кафедри етнології та спеціальних історичних дисциплін даного інституту М. М. Зеркаль.

З текстом доповідей можна ознайомитися за посиланням – http://librarymnu.kl.com.ua

afd

Виступ на Круглому столі за темою «Загальна декларація прав людини – основа правового статусу учнівської молоді» доктора юридичних наук професора О. А. Кириченка.

afdhdj

Виступ на Круглому столі за темою «Загальна декларація прав людини – основа правового статусу учнівської молоді» доктора історичних наук професора М. М. Зеркаль.