Кириченко О. А. Можливості удосконалення міжнародного і національного правового статусу учнівської молоді

02.02.2016 р. з учнями 9-11 класів Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 Миколаївської міської ради Миколаївської області  з нагоди п’ятдесятиріччя Міжнародних пактів про права людини відбувся Круглий стіл на тему «Можливості удосконалення міжнародного і національного правового статусу учнівської молоді».

З основною доповіддю виступив доктор юридичних наук, професор завідуючий кафедрою правознавства Навчально-наукового інституту історії, політології і права Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського Кириченко Олександр Анатолійович, який висвітлив значення Загальної декларації прав людини, Міжнародного пакту про громадянські та політичні права, Міжнародного  пакту про економічні, соціальні і культурні права, Декларації прав дитини, Конвенції про права дитини та Конституції України як основи міжнародного і національного правового статусу учнівської молоді та можливості його удосконалення у контексті трьох базисних значень права як одного із дистанційних нормативних способів управління волею соціосуб’єктів поряд із нормами моралі, релігії та політичної доцільності,  як однієї зі базисних категорій правового статусу соціосуб’єктів (фізичних та юридичних осіб, держави, міждержавних утворень) поряд із свободами, обов’язками та інтересами і як сумативної категорії, що об’єднує все розроблене у державі правове регулювання із поділом на галузі, інститути і норми права, гіпотезу, диспозицію і санкцію норми права. Були відображені й можливості учнівської молоді отримати вищу освіту у Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського.

Із повною версією даної доповіді можна ознайомитися за посиланням

http://librarymnu.kl.com.ua/prac_vycl.html <Інститут історії та права> <№ 153>

Фотосесія Круглого столу:

Фотосесія круглого столу МЗОШ № 29 (3)