Кириченко О. А. “Пятдесятирічний шлях розвтку міжнародного правового статусу учнівської молоді”

02.02.2016 р. з учнями 9 – 10 класів Миколаївської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 49 Миколаївської міської ради Миколаївської області з нагоди п’ятдесятиріччя Міжнародних пактів про права людини відбувся Круглий стіл на тему «П’ятдесятирічний шлях розвитку міжнародного правового статусу учнівської молоді».

З основною доповіддю виступив доктор юридичних наук, професор завідуючий кафедрою правознавства Навчально-наукового інституту історії, політології і права Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського Кириченко Олександр Анатолійович, який висвітлив значення основних міжнародних правових актів з правового статусу соціосуб’єктів і учнівської молоді у тому числі та можливості удосконалення їхнього міжнародного і національного правового статусу. Окрему увагу було приділено необхідності визначення понять права, свобод, обов’язків та інтересів соціосуб’єктів (фізичних та юридичних осіб, держави, міждержавних утворень) як базисних категорій правового статусу учнівської молоді. Були відображені й можливості учнівської молоді отримати якісну вищу освіту у Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського.

Із повною версією даної доповіді можна ознайомитися за посиланням:

http://librarymnu.kl.com.ua/prac_vycl.html <Інститут історії та права> <№ 154>