В рамках співпраці з науковцями Європи

21-24 жовтня 2015 р. завідуючий кафедри історії України МНУ імені В.О. Сухомлинського д.і.н., професор Ніколаєв І.Є. прийняв участь у міжнародній науковій конференції «Европейский союз и Византия – культурное наследие, история и перспективы: мир Юстиниана Великого и Европейская цивилизация», яка проводилась на базі Вільнюського університету (Литва). В конференції взяли участь науковці та громадські діячі країн Центральної, Східної, Південної Європи та Балтії.

За плідну співпрацю з європейськими колегами Ніколаєву І.Є. вручено подяку та сертифікат учасника Європейської програми найбільшого університету Литви.

DSC_0919

І. Є. Ніколаєв під час доповіді на тему «Социально-культурний вплив Візантії на розвиток Північного Причорномор’я в IХ ХV ст.»

Ігор Євгенович з учасниками конференції.