Міжнародна науково-практична конференція «Перші Миколаївські юридичні дискусії»

18.05.2016 р. спільними зусиллями професорсько-викладацького складу кафедри правознавства Навчально-наукового інституту історії, політології і права Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського та відділу організації наукової роботи Донецького юридичного інституту МВС України, а також співробітників Миколаївського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України з нагоди 20-річчя Конституції України була проведена Міжнародна науково-практична конференція «Перші Миколаївські юридичні дискусії»

На конференцію направили наукові статті з вирішення найбільш актуальних проблем Конституційної галузі права та Конституційного судочинства, а також за майже всіма іншими спеціальностями юридичної науки 126 учасників, у тому числі 12 докторів юридичних наук та професорів та 62 кандидата юридичних наук, з 35 вищих навчальних та інших юридичних установ України, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан та інших країн близького зарубіжжя.

Найбільш активну участь проявили представники різних кафедр Національної академії внутрішніх справ України.

Достатньо широко представлені найкращі новітні доктрини та концепції, розроблені представниками наукової школи юриспруденції професора Аланкіра, які у сукупності складають основу для реальної розбудови, згідно вимог ст. 1 Конституції України, правової держави, що також може бути використано для досягнення цієї ж мети у будь-якій іншій державі пострадянського та й світового простору.

18.05.2016 г. общими усилиями профессорско-преподавательского состава кафедры правоведения Учебно-научного института истории, политологии и права Николаевского национального университета им. В. А. Сухомлинского и отдела организации научной работы Донецкого юридического института МВД Украины, а также сотрудников Николаевского научно-исследовательского экспертно-криминалистического центра МВД Украины по случаю 20-летия Конституции Украины была проведена Международная научно-практическая конференция «Первые Николаевские юридические дискуссии»

На конференцию направили научные статьи по разрешению наиболее актуальных проблем Конституционной отрасли права и Конституционного судопроизводства, а также почти по всем иным специальностям юридической науки 126 участников, в том числе 12 докторов юридических наук и профессоров и 62 кандидата юридических наук, из 35 высших учебных и иных юридических учреждений Украины, Республики Беларусь, Республики Казахстан и других стран ближнего зарубежья.

Наиболее активное участие проявили представители различных кафедр Национальной академии внутренних дел Украины.

Достаточно широко представлены лучшие новейшие доктрины и концепции, разработанные представителями научной школы юриспруденции профессора Аланкира, которые в совокупности составляют основу для реального построения, в соответствии с требованиями ст. 1 Конституции Украины, правового государства, что также может быть использовано для достижения этой же цели в любом ином государстве постсоветского и мирового пространства.