Безкоштовні онлайн-сервіси вивчення мов для українців

Любі наші здобувачі освіти та випускники, в цей важкий час деякі з вас вимушені були покинути рідну доміку та знайшли прихисток у дружніх країнах.

На перший план звісно вийшло мовне питання, адже ніхто заздалегідь до цього не готувався.
На даний час багато мовних курсів стали безкоштовними для українців, нижче припонуємо список на вибір.
Важливо: під час реєстрації вказуйте українську як рідну мову, щоб отримати доступ.

Lingo Hut (https://www.lingohut.com/uk) (понад 45 мов, 125 уроків вивчення корисної лексики без попередніх знань).

Polyglot (https://www.youtube.com/channel/UCB_g2sOqQeaKBP6GfT1icsw/playlists) (15 мов, відео, кожен курс містить 100 уроків).

Audiolang (http://audiolang.info/ua/) (основна частина матеріалів представлена у вигляді аудіофайлів, можна скачати або вивчати в режимі онлайн).

Drops (https://languagedrops.com/ukraine) (щоб отримати доступ до безкоштовної преміум підписки на рік,заповніть форму).

Busuu (https://www.busuu.com/ru/c/ukraina-navchaisya-bezkoshtovno) (дарує 90 днів преміум-підписки для вивчення всіх 12 доступних на сервісі мов).

DuoLingo (https://blog.duolingo.com/duolingo-statement-ukraine/) (безкоштовний безстроковий доступ до англійської мови у додатку).

LingQ (https://www.lingq.com/uk/) (відкрили преміум-аккаунт для українців, доступно 24 мови, для активації зверніться до служби підтримки).

UTalk (https://utalk.com/uk) (понад 100 мов, кожна складається з 60+ топіків,на вивчення однієї мови знадобиться близько 180 годин).

Ling App (https://ling-app.com/) (більше 60 мов для вивчення, безкоштовне користування додатком для українців).

Preply (https://preply.com/ua/stand-with-ukraine) (скасували комісію для українців та допомагають переселенцям знайти репетиторів-волонтерів з іноземної мови).

Mondly (https://ru.mondly.com/) (більше 30 мов, безоплатний доступ до курсів для українців, які переїхали до європейських країн – під час реєстрації вказуйте українську як рідну мову для преміум-доступу).

Lingvø Studija (https://www.youtube.com/channel/UCIJei5pfOB55ysfm9G1zatA/videos) (відео-уроки з вивчення чеської та словацької мови з українськими субтитрами).

Eduárd Baloga (https://www.youtube.com/channel/UC_5-QN0ak4s6ZCj7s_VyQfA/videos) (відео-уроки з вивчення угорської мови з українським вчителем).

Miklós Magyar (https://www.youtube.com/channel/UCf31kLQSkd5batVy69CBEjQ/featured) (фільми на ютубі в угорському перекладі).

Tutlo (https://hello.tutlo.com/help-for-ukraine) (онлайн-заняття з польської та англійської для дітей і дорослих. Уроки проходять у формі інтерактивних вебінарів із лекторами).

Obywatelki (http://obywatelki.cjo.pl/2022/03/01/bezplatne-kursy-j-polskiego-dla-uchodzcow-z-ukrainy-dorosli-mlodziez-dzieci/) (курси польської мови для біженців з України різного віку, для реєстрації треба направити свої дані на мейл obywatelki@cjo.pl).

Goete Institut (https://www.goethe.de/prj/mwd/uk/deutschueben.html) (безкоштовні відео-уроки для вивчення німецької мови).

Deutschtrainer (https://learngerman.dw.com/uk/deutschtrainer/c-57366670) (100 інтерактивних уроків за темами для вивчення німецьких слів, є українські пояснення).

Nicos Weg (https://learngerman.dw.com/uk/nicos-weg/c-57366636) (уроки з вивчення німецької граматики, є українські пояснення).

Please follow and like us: