Круглий стіл “Міжнародні пакти з прав людини – основа правового статусу учнівської молоді”

13 грудня 2016 р. з учнями дев’ятих, десятих та одинадцятих класів Миколаївського класичного ліцею Миколаївської міської ради Миколаївської області був проведений Круглий стіл на тему «Міжнародні пакти з прав людини – основа правового статусу учнівської молоді», на якому із доповідями виступили доктор юридичних наук професор, завідуючий кафедрою правознавства Навчально-науковий інститут історії, політології та права Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського О. А. Кириченко та доктор історичних наук професор, професор кафедри етнології та спеціальних історичних дисциплін даного інституту М. М. Зеркаль.

З текстом доповідей можна ознайомитися за посиланням – http://librarymnu.kl.com.ua/

afdsg

Виступ на Круглому столі за темою «Міжнародні пакти з прав людини – основа правового статусу учнівської молоді» доктора юридичних наук професора О. А. Кириченка.