15 грудня 2016 р. з учнями дев’ятих, десятих та одинадцятих класів Миколаївської середньої загальноосвітньої школи № 51 був проведений Круглий стіл на тему «Міжнародний та національний правовий статус учнівської молоді», на якому із доповідями виступили доктор юридичних наук професор, завідуючий кафедрою правознавства Навчально-наукового інституту історії, політології та права Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського О. А. Кириченко та доктор історичних наук професор, професор кафедри етнології та спеціальних історичних дисциплін даного інституту М. М. Зеркаль.

З текстом доповідей можна ознайомитися за посиланням – http://librarymnu.kl.com.ua/prac_vycl.html <Інститут історії та права> <№ 141>

ResReader.ashx

Виступ на Круглому столі за темою «Міжнародні пакти з прав людини – основа правового статусу учнівської молоді» доктора юридичних наук професора О. А. Кириченка.